GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

W PRACOWNI AMBROŻEGO KLEKSA – ZAPRASZAMY DO BAJKOLANDII

     W sobotę  6 listopada 2021 r. o godz. 15.00 zapraszamy do BAJKOLANDII. To coroczna impreza organizowana przez naszą Bibliotekę z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Na uczestników czeka moc atrakcji: Kicia Kocia- ulubienica maluchów – bohaterka serii książek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej (z którą będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie), literackie zagadki z nagrodami, bajkowe malowanie buziek oraz graffiti z książką. Odbędzie się także kiermasz książek wydawnictw Zysk i S-ka, Media Rodzina oraz Nowa Baśń.

 

     O godz. 16.00 zapraszamy na spektakl teatralny pt. „W PRACOWNI AMBROŻEGO KLEKSA” w wykonaniu Teatru Pana O.  To barwne widowisko z wykorzystaniem światła UV jest połączeniem różnych technik scenicznych i efektów specjalnych. Aktorzy w oprawie fluorescencyjnej, z rekwizytami i dekoracjami aktywnymi w promieniach ultrafioletowych, wprowadzają nas w barwną podróż do świata wyobraźni. Dzieci będą miały okazję obejrzeć sceny odegrane przy użyciu najnowszych nowinek technicznych, w których towarzyszyć im będzie postać Pana Kleksa. Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze Państwa do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa.

 

Zapraszamy 6 listopada 2021 r. godz. 15.00 Sala widowiskowa CK Rondo

 

Impreza w w ramach realizowanego przez Grodziską Bibliotekę Publiczną projektu pt. „NAKRĘCENI NA CZYTANIE. GRODZISKI MARATON LITERACKI” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.