Klub Mangi Komiksu i Anime 立ち読み

Zapraszamy młodzież w wieku od 15 lat, a także dorosłych zainteresowanych komiksem japońskim i amerykańskim, wielbicieli seriali anime, szeroko pojętej fantastyki oraz K – Popu do udziału w spotkaniach działającego przy Bibliotece Klubu Mangi Komiksu i Anime  立ち読み (czyt. Tachiyomi – to czytanie mangi na stojąco w księgarni, bez kupowania jej).

Jeśli lubicie Mangę, Anime oraz komiksy, interesujecie się Cosplayem, rysunkiem, grafiką oraz kulturą Japonii to ten klub jest właśnie dla Was!

Klub rozpoczął działalność w październiku 2018 r. Posiada oficjalne logo – Tachiyomi – chan, stworzone w całości przez jedną z klubowiczek, Alicję. Opiekunką jest bibliotekarka Pani Kamila Ratajczak. Wspiera nas także Marzena Bączkiewicz – grodziska nauczycielka języka japońskiego. Biblioteczka Klubu poleca mangi oraz czasopisma związane z tą tematyką.  Jego działalność opisana została na łamach czasopisma „Biblioteka Publiczna”.

Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu w piątkowe popołudnia. w Filii na os. Wojska Polskiego.

Co robimy ?….

W trakcie spotkań prowadzimy dyskusje na temat przeczytanych mang, gramy również w najrozmaitsze gry (jedną nawet tworzymy). Poznajemy kulturę Japonii, organizujemy wieczorki czytelnicze, karaoke oraz spotkania warsztatowe….

Co jeszcze ?……..

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Do pobrania:

KARTA UCZESTNIKA ZAJĘĆ

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (DOROSŁY)

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DZIECKA

AKTUALNOŚCI W DZIALE – KLUB KOMIKSU MANGI I ANIME