GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

SPOTKANIE Z PAULINĄ JURGĄ

     Zapraszamy na spotkania z Paulina Jurgą, autorką powieści obyczajowych dedykowanych przede wszystkim kobietom, które spotkały się z bardzo dużym uznaniem i zainteresowaniem czytelniczek. Książki pisarki można zaliczyć do kategorii literatury obyczajowej i romansów. Nie brakuje w nich również wątków sensacyjnych, które sprawiają, że czytelnik nie może oderwać się od lektury.

 

Spotkania odbędą się:

 

     Autorka wydała poczytną serię pt. „Rosyjska mafia”, na którą składają się trzy powieści: „Matrioszka”, „Marionetka” i „Matnia”. Bohaterką książek jest Marta Małecka, która musi odnaleźć się w brutalnym i bezwzględnym świecie rosyjskiej mafii. W powieściach z tego cyklu, przedstawiona została również piękna i namiętna historia miłosna głównej bohaterki i jej ochroniarza Nikołaja.

 

    Jest również współautorką publikacji pt. „Niegrzeczne Last Minute”. Jest to zbiór opowiadań, których fabuła związana jest z wakacjami, latem i dalekimi wyprawami. Przedstawione zostały w nich ekscytujące i zaskakujące przygody, które mogą przydarzyć się na zagranicznych wakacjach last minute.

    Nauczycielka i pisarka, mama dwóch urwisów. Kocha muzykę i książki, jest uzależniona od wymyślania opowieści i od czekolady. Gra na pianinie, gitarze i pisze teksty piosenek. Lubi dobre polskie filmy.