SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ LINGAS – ŁONIEWSKĄ

W środę, 16 czerwca gościem Grodziskiej Biblioteki Publicznej była Agnieszka Lingas – Łoniewska autorka ponad 40 bestselerowych powieści o tematyce obyczajowej i sensacyjnej. Była to doskonała okazja dla naszych czytelniczek by zaopatrzyć się w książki z autografem autorki, ale przede wszystkim posłuchać o jej życiu i drodze do kariery pisarskiej. Padło dużo ciekawych pytań m. in.  o jej pracę w korporacji oraz sposób kreowania postaci i osadzania akcji. Pisarka, nazywana przez fanów „Dilerką Emocji” opowiedziała jak konsultuje detale akcji ze specjalistami oraz wplata muzykę w fabułę. Zdradziła kulisy pracy z wydawnictwami oraz plany na przyszłość. Przepięknie opowiadała o sobie, o rodzinie, najbliższych i przyjaciołach. Dzieliła się wiedzą na temat warsztatu pisarskiego  i opowiadała różne, ciekawe anegdoty z tym związane.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu pn. NAKRĘCENI NA CZYTANIE. GRODZISKI MARATON LITERACKI” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.