PREZENT DLA MAM I NIE TYLKO – SPOTKANIE Z JOANNĄ BATOR

Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent na Dzień Matki? Nasza biblioteka już spieszy z pomocą! Zapraszamy do skorzystania z naszej nietuzinkowej propozycji niespodzianki, jaką jest spotkanie w kameralnym gronie, przy kawie z Joanną Bator – znaną pisarką, felietonistką i publicystką, autorką takich książek jak m.in. : „Japoński wachlarz”, „Piaskowa Góra”, „Rok królika”, Gorzko gorzko” czy najbardziej znaną „Ciemno, prawie noc”, która doczekała się ekranizacji i za którą Joanna Bator otrzymała Nagrodę Literacką Nike.

Spotkanie odbędzie się 26 maja br. o godzinie 17.00 w czytelni biblioteki.

Zapraszamy po odbiór zaproszeń na to wydarzenie.

Zrób prezent mamie lub innej bliskiej Ci osobie – nie zapominając o sobie.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc – telefonicznie (tel. 612271285) lub osobiście w naszej bibliotece.

Będzie to kolejne wydarzenie realizowanego przez naszą Bibliotekę projektu pt. „Książka na planie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.