GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

PAN POETA SHOW

Ruszamy z realizacją drugiego projektu pt. “NAKRĘCENI NA CZYTANIE. GRODZISKI MARATON LITERACKI”. We wtorek, 8 czerwca, specjalna niespodzianka dla dzieci. Swoje show zaprezentuje Pan Poeta ! – autor Ptasiej Serii, czyli książek wyróżnionych i wpisanych na Złotą Listę Fundacji ABC „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Pan Poeta jest autorem edukacyjnych bajek dla dzieci, który dobrze wie, jak rozmawiać z dziećmi, co je bawi i na które aktywności reagują najlepiej. Pokazuje dzieciom, że świat jest piękny, otwarty, pełen możliwości i dobrej zabawy. Poznacie autora oraz napisane przez niego historie ptasich bohaterów.

 

We wtorek, 8 czerwca o godz. 9.00 autor spotka się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Słocinie i Grąblewie a o godz. 10.30 z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 4.

Ze względów organizacyjnych i zachowanie reżimu sanitarnego  wszystkich chętnych, którzy zechcą dołączyć do spotkań prosimy o potwierdzenie przybycia.

 

Spotkania zorganizowane zostały w ramach projektu pt. „NAKRĘCENI NA CZYTANIE – GRODZISKI MARATON LITERACKI” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.