NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO. НАВЧАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Zapraszamy na zajęcia z nauki języka polskiego dla Ukraińców zamieszkujących miasto i gminę Grodzisk Wielkopolski. To działanie w ramach rozpoczętego w 2019 r. projektu pn. ŁĄCZY NAS BIBLIOTEKA. Oferujemy naukę języka polskiego dla początkujących. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach, w których w miłej atmosferze nauczą się Państwo podstaw języka polskiego. Zapraszamy w każdy poniedziałek o godz. 16.30 i 17.15 do czytelni biblioteki przy ul. Kolejowej 12. Spotkanie organizacyjne 4 października 2021 r.

Bібліотека відновлює уроки польської мови для українців, які проживають у місті та комуні Гродзіськ Велькопольський. Ця акція є частиною розпочатого у 2019 році проекту під назвою БІБЛІОТЕКА ПІДКЛЮЧИТЬ НАС. Ми пропонуємо вивчення польської мови для початківців. Заняття проходитимуть у невеликих групах, в яких ви в приємній атмосфері дізнаєтесь основи польської мови. Запрошуємо кожного понеділка о 17:00 до читального залу бібліотеки за адресою вул. Колейова 12.

УРОКИ О 16.30 та 17.15