„MAGDA” – SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI

Magda Gesler – osobowość telewizyjna, ekspertka w gastronomii, bezkompromisowa, wybuchowa, twardo dążąca do uzdrowienia polskich upadających restauracji. Taką ją znamy z ekranów telewizyjnych. A jaką w rzeczywistości jest Magda – „królowa polskiej gastronomii”?

O tym jak i o innych sekretach tej barwnej postaci mieliśmy okazję porozmawiać na pierwszym w tym roku spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się w środę, 18 stycznia 2023 r. w czytelni grodziskiej biblioteki. Książka pt. „Magda” autorstwa Magdy Gesler i Dominika Linowskiego to bardzo szczera biografia „królowej polskiej gastronomii’. Książka napisana jest w dowcipny i żartobliwy sposób z nutką smutku. Czyta się jednym tchem.

Polecamy.