GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

BAŚNIE NA WARSZTACIE – MATEUSZ ŚWISTAK

    Spotkanie z opowieścią to niezwykła podróż, w którą wybrać się możemy jedynie dzięki sile naszej wyobraźni. Wystarczy przymknąć lekko powieki i pozwolić ponieść się słowom. A będziemy wędrować poprzez baśnie, te znane i te mniej znane, będziemy w znanych baśniach szukać nieznanych ścieżek, żartować i bać się. Szeptać i krzyczeć. Gdzie doprowadzi nas takie spotkanie – tego nigdy nie wiadomo. Wiadomo za to, że wędrówka w krainy wyobraźni, to jedna z najbardziej fascynujących podróży. 

Przewodnikiem po niezwykłych krainach opowieści będzie Mateusz Świstak – opowiadacz, pisarz i edukator, autor bloga basnienawarsztacie.pl

 

Zapraszamy dzieci w poniedziałek, 24 maja o godz. 9.30 i 11.00 do Grodziskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kolejowej 12. Ze względów organizacyjnych i zachowanie reżimu sanitarnego  prosimy o potwierdzenie przybycia.

 

Spotkania zorganizowane zostały w ramach projektu pt. „SNUJEMY OPOWIEŚCI. STORYTELLING” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.