GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

WALENTYNKI – ZAKOCHAJ SIĘ W BIBLIOTECE

     Wszystkim, którzy spędzili z nami Dzień Zakochanych dziękujemy za odwiedzenie biblioteki i wspólną zabawę. W tym dniu,  który przebiegał pod hasłem „Zakochaj się w Bibliotece!” na naszych czytelników czekały liczne atrakcje, przygotowane przez panie bibliotekarki. 

 

     Happening „Ustrzel sobie romans”, romantyczna wystawa starych pocztówek, książkowa bombonierka czy też specjalne pakiety książek o niczym innym, jak o miłości właśnie, czekały na wszystkich odwiedzających w tym dniu bibliotekę.

Każdy mógł też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w Walentynkowej Fotobudce wyposażonej w okolicznościowe gadżety: serduszka, okulary, kapelusze, krawaty czy uśmiechnięte buźki.

 

W jednej z książek z wystawki walentynkowej ukryte było serduszko, które odnalazła i zamieniła na nagrodę książkową pani Malwina. Gratulujemy !

 

Filię Biblioteki na osiedlu Wojska Polskiego odwiedziły dzieci z Prywatnego Przedszkola „Wiercipięta”, które wzięły udział w licznych walentynkowych zabawach. Poznały też książeczkę pt. „Franklin i Walentynki”.  

 

Pamiętajcie, że w bibliotece miłość do dobrych książek trwa cały rok.