GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

ZAPRASZAMY DO BAJKOLANDII

     W sobotę,  4 listopada 2023 r. o godz. 15.00 zapraszamy do BAJKOLANDII. To coroczna impreza organizowana przez Grodziską Bibliotekę Publiczną z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Na uczestników czeka moc atrakcji: bajkowy kącik plastyczny, literackie zagadki z nagrodami, malowanie buziek oraz balonowe show. Będzie także “Książka za 1 zł” –  okazja do nabycia książek wycofanych z obiegu bibliotecznego oraz darowanych przez czytelników…Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

     O godz. 16.00 zapraszamy do Sali CK Rondo na spektakl teatralny pt. „ZIELONY KOPCIUSZEK” w wykonaniu Teatru Kultureska.  To interaktywny spektakl musicalowy dla dzieci, pełen zaskakujących sytuacji, pięknych piosenek i animacji, który przeniesie najmłodszych w świat bajki o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały. To autorska adaptacja baśni Andersena, w której Kopciuszek musi borykać się z bardzo współczesnymi problemami.

 

Odbiór bezpłatnych wejściówek na spektakl w placówkach bibliotecznych.

 

Wydarzenie  zorganizowane w ramach realizowanego przez Grodziską Bibliotekę Publiczną projektu pt. „KSIĄŻKA NA PLANIE” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, odbywającego się pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.