GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

ZAKOCHAJ SIĘ W KSIĄŻCE !

    W niedzielę 14 lutego obchodzimy Dzień Zakochanych – Walentynki.  Z tej okazji Biblioteka zaprasza do wspólnej zabawy.

     Już od piątku, 12 lutego zapraszamy na „Randkę w ciemno z książką”. Czytelnicy,  którzy nas odwiedzą (także dzieci) będą mieli możliwość wypożyczenia książki w ciemno bez znajomości autora, tytułu czy okładki. Na naszych czytelników będą czekały również miłosne nowości książkowe! Przyjdź do naszej Biblioteki, wypożycz książkę i zakochaj się w czytaniu!

 

      W Filii na os. Wojska Polskiego czekać będą na Was „Kreatywne Walentynki” –  zestawy, w których znajdziecie materiały plastyczne do wykonania walentynki! Aby je otrzymać wystarczy odgadnąć zagadkę. Spieszcie się, ilość torebek ograniczona!

 

   Proponujemy także zabawy na naszym fanpagu pt. „Miłość jest jak kot. Chadza własnymi drogami”, która polega na odgadnięciu pary zakochanych po fragmencie tekstu lub cytatu oraz wybraniu prze Was „Literackiej Miłości Wszechczasów” – zaproponujcie literackie pary zakochanych, które zasługują na ten tytuł. 

 

   W Walentynki, 14 lutego o godz. 18.00 zapraszamy Państwa na naszego Facebooka, na spotkanie autorskie online z Moniką Sawicką, autorką bestselerowych powieści m. in.: “Kruchość porcelany”, “Serwantka”, “Mimo wszystko”, “Demi sec”, “7 kolorów tęczy”, “Kolejność uczuć” oraz “Szeptem”.