GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

“ZaBOOKuj Miłość” – WALENTYNKI W BIBLIOTECE

    „ZaBOOKuj Miłość”. We wtorek, 14 lutego obchodzimy Dzień Zakochanych – Walentynki.  Z tej okazji zapraszamy do naszych, świątecznie udekorowanych placówek, do wspólnej zabawy, w przekonaniu, że miłością można darzyć również książki i bibliotekę.

 

     Zapraszamy m.in. na „Randkę w ciemno z książką”. Czytelnicy,  którzy nas odwiedzą będą mieli możliwość wypożyczenia książki – niespodzianki – „w ciemno”, bez znajomości autora, tytułu czy okładki….  Będą także czekały na Państwa „miłosne” nowości książkowe, okolicznościowe zakładki do książek z „miłosnym cytatem” oraz słodkie niespodzianki.

 

Niespodzianki czekać będą także przed biblioteką.

 

   Najmłodszych czytelników zachęcamy do udziału w „Walentynkowej Loterii – Mystery Box”. Każdy czytelnik, który 14 lutego odwiedzi Oddział dla dzieci i młodzieży, wypożyczy minimum jedną książkę weźmie udział w losowaniu nagrody. W „Walentynkowej Fotobudce”, będzie można zrobić sobie zdjęcie na tle kreatywnej, książkowej dekoracji.

 

    W galerii biblioteki i wypożyczalni można będzie obejrzeć wystawy prezentujące najsłynniejsze  literackie i filmowe pary kochanków.

 

ZAPRASZAMY