GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

WARSZTATY ZE STORYTELLINGU

We wtorek, 18 maja Grodziska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty ze storytellingu pt. JAK ZACHĘCIĆ DO CZYTANIA… Wykładowcą i prowadzącym będzie Jakub Sosnowski.

 

      Zawodowo zajmuje się słowem pisanym, komunikacją interpersonalną i działaniami z zakresu PR.  Jest trenerem biznesu, wykładowcą na uczelniach wyższych w Polsce. Prowadzi zajęcia “Projektowanie gier planszowych i karcianych” oraz szkolenia z zakresu copywritingu, storytellingu, mediów społecznościowych, komunikacji interpersonalnej, Public Relations. Jako trener współpracował z instytucjami oraz firmami: Warszawską Szkołą Reklamy, Uniwersytetem w Białymstoku, Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku,  Zespołem Szkół Technicznych w Białymstoku, Fundacją Aktywnej Rehabilitacji, T-MATIC Computer Plus, Adept, Ośrodkiem Edukacyjnym Forum,  Wyższą Szkołą Ekonomiczną w Białymstoku, Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzana w Białymstoku.

    Jest autorem książek z zakresu komunikacji („Podstawy pisania przekonujących tekstów”,Odrzuć szablon. Napisz sam”,Lilijka w mediach. Przewodnik po świecie mediów”), oraz kilkudziesięciu tekstów literacko-naukowych, recenzji, scenariuszy komiksów „Świat Zwierzaków”, gier dla dzieci oraz serii dla dzieci „Wuj Krasnolud…”

 

     Spotkanie zorganizowane jest w ramach projekty pt. „SNUJEMY OPOWIEŚCI. STORYTELLING” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

 

Warsztaty odbędą się we wtorek, 18 maja o godz. 15.00 w Grodziskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kolejowej 12.

 

Ze względów organizacyjnych i zachowanie reżimu sanitarnego  prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 14 maja br.