GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

UNIWERSYTET DZIECI CIEKAWYCH ŚWIATA

Twoje dziecko studentem?

Tak to możliwe!

 

Rozpoczynamy realizację  nowego projektu edukacyjnego pn. ,,Uniwersytet Dzieci Ciekawych Świata”, który skierowany jest do dzieci w wieku od 9 do 12 lat.

 

U nas nie ma żadnych egzaminów wstępu ani rozmów kwalifikacyjnych. Każdy uczestnik otrzyma indeks, a rok nauki tak jak na prawdziwym Uniwersytecie podzielony będzie na semestr letni i zimowy dzięki czemu będzie można poczuć się jak na prawdziwych studiach!

 

Celem UDCS jest pokazanie małym studentom, że nauka może mieć różne atrakcyjne formy, że jest piękna, a każdy może w niej odnaleźć coś dla siebie. Projekt skierowany jest do wszystkich poszukiwaczy wiedzy, którzy dzięki zaproponowanym spotkaniom autorskim, wykładom, warsztatom prowadzonym przez  ekspertów, odkryją świat w niecodzienny sposób. Nauka nie musi kojarzyć się z nudą  – odpowiednie przygotowanie zajęć może rozbudzić dziecięce pasje, wpłynąć na kształtowanie kariery w przyszłości a także stać się świetną zabawą i wyjątkowym sposobem na spędzeniem czasu wolnego.

 

Zajęcia odbywać się będą cyklicznie, dwa zjazdy miesięcznie według harmonogramu w naszym Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kolejowej

Udział w projekcie jest odpłatny. Czesne wynosi 70zł za miesiąc.

 

Zapisy do dnia 10 października 2023 r. w oddziale dla dzieci i Młodzieży przy ul. Kolejowej 12