GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

SPOTKANIE Z ANNĄ KAŃTOCH

12 maja o godzinie 18:00 zapraszamy na kanał WBPiCAK na YouTube na spotkanie z Anną Kańtoch, autorką kryminałów, fantasy i książek z pogranicza gatunków.

 

Pisarka jest pięciokrotną laureatką Nagrody im. Janusza Zajdla – najważniejszego wyróżnienia fandomu fantastycznego (jedną otrzymała za powieść-  pierwszy tom trylogii “Przedksiężycowi”, kolejne – za opowiadania).

 

Powieści  “Łaska”, “Pokuta” i “Wiara” stanowią cykl kryminalny, którego akcja dzieje się w latach osiemdziesiątych. Cykl był nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody Kryminalnej Piły. Stanowił swoistą próbę sił Autorki w innym niż dotychczas praktykowanym gatunku.

 

Powieści kryminalne Anny Kańtoch wyróżniają  się stopniowanym napięciem i wszechobecnym poczuciem zagrożenia. Ale nie wszystko jest tak „śmiertelnie poważne”, bo pisarka puszcza oko do czytelnika i zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach w powieściowej trylogii „Wiosna zaginionych”, „Lato utraconych” i … Ciąg dalszy nastąpi.

 

Spotkanie on-line będzie też okazją do zadania pisarce nurtujących pytań.

 

Książka „Wiosna zaginionych” jest już w naszej bibliotece. W czerwcu premierę ma druga z cyklu książka „Lato utraconych”.

 

Link do spotkania TUTAJ