GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

SPOTKANIA KLUBU 立ち読み

     Uczestnicy Klubu Mangi Komiksu i Anime świetnie bawili się podczas kolejnych zabaw integracyjnych – nucenie melodii zasłyszanej w słuchawkach tak by pozostali uczestnicy odgadnęli tytuł piosenki, czy przekazywanie słów, osobie wyposażonej w wygłuszające słuchawki  za pomocą gestów i szerokiego otwierania ust!
Drugie marcowe spotkanie było wyjątkowe – odbyło się podczas Dnia z Tolkienem w naszej bibliotece. Klubowicze z zainteresowaniem wysłuchali popołudniowej prelekcji Adama „Darona” Dąbrowskiego na temat wyborów Bilba, podziwiali figurki oraz fotografowali się z czarnoksiężnikiem z Angmaru i podejrzanie znajomą elfką.
Podczas pierwszego kwietniowego spotkania, uczestnicy spotkań dowiedzieli się, dlaczego Wielkanoc nie jest tak popularna w Japonii jak Boże Narodzenie oraz porozmawiali na temat serii „Magi: The Labirynth of Magic”.
22 kwietnia w piątek, rozmowy toczyły się o serii „Jojo’s Bizzare Adventure”, którą albo się kocha albo nienawidzi! Na szczęście znaczna większość klubowiczów odnalazła w tym tytule coś dla siebie! Zadaniem bojowym na ten dzień było również narysowanie karty postaci inspirowanej anime.

Kolejne spotkanie, wyjątkowo w czwartek 5 maja, w godzinach 16:00-18:00.
Rozmawiać będziemy o serii o jakże zawiłym i długim tytule “Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai”.     
Serdecznie zapraszamy!!!