GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

     Dnia 7 grudnia br. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu plastycznego pt.  ,,Aleksander Fredro, nowa odsłona mojego ulubionego wiersza – Kamishibai”. Celem konkursu było zilustrowanie dowolnego wiersza Aleksandra Fredry metodą kamishibai – teatru ilustracji wykorzystującego plansze z obrazkami i tekstem.

Wpłynęło 8 prac konkursowych zgodnych z regulaminem. Jury konkursowe wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce: klasa 1a Szkoły Podstawowej nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp. wraz z wychowawcą Panią Grażyna Piechotą-Ślusarek

II miejsce: klasa 2 Szkoły Podstawowej w Słocinie wraz z wychowawcą Panią Magdaleną Pośpiech

III miejsce: klasa 1 Szkoły Podstawowej w Słocinie wraz z wychowawcą Panią Ewą Starostą

 

Wyróżnienia otrzymali:

klasa 3 Szkoły Podstawowej w Słocinie wraz z wychowawcą Panią Katarzyną Mądrą

Grupa Sowy z Przedszkola Gminnego im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wlkp. wraz z wychowawcą Panią Bożeną Jankowską

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz nauczycielom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejne konkursy organizowane przez Grodziską Bibliotekę  będą  cieszyły się również dużym zaangażowaniem.

Realizacja konkursu odbywała się w ramach projektu pn. “Książka na Planie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.