ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO “KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE…!”

Z przyjemnością informujemy, że 28 listopada br. konkurs plastyczny pt. „Krasnoludki są na świecie…!” został rozstrzygnięty!

Konkurs został zorganizowany z okazji obchodów roku Marii Konopnickiej i polegał na wykonaniu ilustracji do baśni „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”.

Razem otrzymaliśmy blisko 50 prac konkursowych zgodnych z regulaminem.

Po długich naradach jury konkursowe wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce: Nina Bobrowicz

II miejsce: Sandra Górna

III miejsce: Natalia Wieczorek

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Pigla, Jan Walicht oraz Marta Dolata

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Wszystkie prace można obejrzeć w Galerii Biblioteki przy ul. Kolejowej 12

Realizacja konkursu odbywała się w ramach projektu pn. “LITERACKIE KLIMATY LWOWA” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.