POZNAJ TAJEMNICE CZARNOBYLA – SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ BEDNARSKĄ

Grodziska Biblioteka Publiczna i Wydawnictwo Media Rodzina zapraszają na spotkanie z Agnieszką Bednarską – autorką przesyconych mrocznym klimatem powieści obyczajowych. Książki Agnieszki Bednarskiej należą do serii „Gorzka Czekolada”  – książek beletrystycznych  dla ludzi otwartych, ciekawych zagadnień świata i zagadek własnego wnętrza. Jej powieści odkrywają odległe i nieznane rejony, jednocześnie mocno dotykając tego, co tkwi od zawsze w każdym z nas.

Podczas spotkania autorka zaprezentuje swą najnowszą powieść pt. „Zabierz dzieci, wyjedź z miasta”, będąca kontynuacją cyklu pierwszej pt. „Piętno Katriny”, która ukazała się w 2021 roku. Akcja pierwszej części cyklu, toczy się w zniszczonej przez huragan Luizjanie. W powieści „Zabierz dzieci, wyjedź z miasta” los zaprowadzi Amy do Czarnobyla. Ponure, pełne tajemnic miejsca z dramatyczną przeszłością przyciągaj dziewczynę, która powoli zaczyna akceptować swój dar. Głosy z zaświatów pomagają jej rozwiązać tajemnice sprzed lat, ale z własnymi – bardzo realnymi – demonami musi zmierzyć się sama.

Zapraszamy w poniedziałek, 30 maja o godz. 17.00 do Czytelni Grodziskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kolejowej 12

AGNIESZKA BEDNARSKA to urodzona w 1973 roku w Stargardzie Szczecińskim pisarka. Od 2005 roku wraz z rodziną mieszka w Wielkiej Brytanii. Jest autorką przesyconych mrocznym klimatem powieści. Ich największą zaletą – poza wciągającą atmosferą – jest znakomite przygotowanie faktograficzne i osadzenie fabuły i bohaterów w doskonale zbadanych realiach.