LITERACKI SPACER PO LWOWIE – SPOTKANIE Z PAULINĄ SURNIAK

Zapraszamy na kolejne wydarzenie naszego projektu pt. LITERACKIE KLIMATY LWOWA. Tym razem naszym gościem będzie Paulina Surniak – absolwentka filologii angielskiej, poznanianka z wyboru, zakochana w książkach i podróżach.  Od 2007 prowadzi bloga Miasto Książek, który trzykrotnie znalazł się w finale konkursu Blog Roku. Na co dzień pracuje w Wydawnictwie Poznańskim, pisze, czyta, wykłada historię literatury, podróżuje, fotografuje i biega.

Tym razem zabierze słuchaczy w „Literacki spacer po Lwowie”. Odwiedzimy miejsca i poznamy ludzi związanych z literaturą i kulturą przedwojennego Lwowa.

Zapraszamy w czwartek, 21 kwietnia o godz. 17.00 Czytelnia Biblioteki przy ul. Kolejowej 12

Wydarzenie w ramach projektu „Literackie Klimaty Lwowa” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, odbywającego się Pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.