GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

KONKURS FOTOGRAFICZNY “ERROR_2k02…”

Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Error_ 2k02…”

organizowanym przez Dział Fotografii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

 

Konkurs ma na celu oddanie głosu i zaprezentowanie myśli, wrażliwości i refleksji młodych ludzi w tym bezprecedensowym dla nas wszystkich czasie, który być może na nowo zdefiniuje nasze wzajemne relacje oraz nada nowe znaczenie /wielu/ słowom i zwyczajom.

 

Konkurs skierowany jest do młodzieży (wielkopolskich szkół ponadpodstawowych), której głos w obecnym czasie zdaje się być niesłyszalny, do osób, które stają się niemymi wykonawcami nakazów „od – do” w ramach wyższych, często niezrozumiałych dla nich celów; zmuszonych zmienić swoje dotychczasowe zwyczaje, rezygnując przy tym z tego, co dla młodości istotne, ważne i podporządkować się temu co „właściwe”.

 

„Error_ 2k20…” jest zarazem konkursem fotograficznym jak i naborem na wystawę, której wernisaż jest planowany 01.06.2021 (bardzo chcielibyśmy, by warunki epidemiologiczne pozwoliły nam ją zorganizować w normalnych warunkach – jeśli to się nie uda, zaproponujemy formę online). Całości wydarzenia będzie towarzyszyła publikacja, w której będzie zaprezentowany szeroki wybór zgłoszonych prac.

 

Na zgłoszenia czekamy do 10.05.2021 r. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury. Dla autorów najciekawszych realizacji są przewidziane nagrody rzeczowe.

 

Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Zachęcamy do udziału!

 

Na stronie: https://www.wbp.poznan.pl/foto…/konkursy/error_2k20…/…
znajdują karty zgłoszeń dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich oraz regulamin konkursu.

 

Karty zgłoszeń prosimy uzupełnić i odesłać wraz ze zdjęciami na adres: foto@wbp.poznan.pl