GRODZISKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

APLIKACJA MOBILNA I ZDALNY ZAPIS DO BIBLIOTEKI

Drodzy Czytelnicy,

 

     Miło nam poinformować o kolejnych nowoczesnych usługach w naszej Bibliotece. Od 5 lutego można korzystać z nowych udogodnień: korzystać z mobilnej aplikacji SOWA MOBI, która umożliwia korzystanie z katalogu Biblioteki oraz z konta czytelniczego za pomocą mobilnego urządzenia (smartfon, tablet) oraz zapisać się do naszej biblioteki, zdalnie  nie wychodząc z domu.

 

    Zainstaluj darmową aplikację Sowa MOBI i w pełni korzystaj z usług bibliotek: wyszukuj w katalogach, sprawdzaj dostępność, zamawiaj, wypożyczaj i prolonguj książki oraz inne zbiory. Dzięki powiadomieniom będziesz informowany o zmianach stanu zamówień, nadchodzących terminach zwrotów lub ich przekroczeniu. W aplikacji masz dostęp do numeru i kodu karty czytelnika, który możesz pokazać w bibliotece. Dzięki geolokalizacji zawsze znajdziesz najbliższą bibliotekę. Jeśli korzystasz z wielu bibliotek, możesz swobodnie przełączać się między kontami.

 

Co zrobić aby korzystać z aplikacji SOWA MOBI?

 

Jeśli nie masz konta czytelnika, zarejestruj się. Po dokonaniu rejestracji  należy jednak udać się do naszej placówki bibliotecznej z dokumentem tożsamości i podpisać kartę zapisu. Wówczas czytelnik otrzyma KARTĘ CZYTELNIKA, która jest niezbędna do wypożyczania.  

Formularz rejestracyjny oraz link do pobrania aplikacji dostępne na stronie katalogu on-line Grodziskiej Biblioteki Publicznej https://www.grodzisk-wlkp-pimgbp.sowa.pl/ 

Po wypełnieniu formularza system na wskazany adres e-mailowy wyśle link aktywacyjny.